Příjem satelitního vysílání TV

DTV

Satelitní přijímač si můžete vybrat z naší nabídky. Pokud nemáte jasnou představu o potřebném zařízení pro satelitní příjem, kontaktujte nás, nebo nám pošlete rovnou poptávku emailem ,a my Vám rádi poradíme. V naší nabídce naleznete potřebné zařízení pro příjem z jedné či více družic současně - můžete tedy přijímat programy z více satelitů na jednom zařízení. Toto vylepšení o mnoho rozšiřuje možnosti, které Vám satelitní příjem nabízí. Zajišťujeme rovněž monáž, zaměření a nastavení celé sestavy, viz ceník uvedený níže.

Potřebujete-li nainstalovat námi dodané satelitní zařízení, či již vámi zakoupené satelitní zařízení, volejte na naše telefonní čísla 724 689 395 nebo 608 210 369 nebo pošlete e-mail na info@psdnet.cz.

předběžné náklady za montáž a dopravu

Doprava:

V místě firmy 50,00 Kč
Cena za 1km 6,50 Kč

Práce:

Montážní práce, dle obtížnosti a nebezpečnosti montážních prací 250 až 1000 Kč
Naprogramování satelitního přijímače 100 až 200 KčU zařízení, která nebyla zakoupena u nás, či na základě naší rady, neručíme za kvalitní příjem - neboť přijímací zařízení nemusí být optimální pro požadovaný příjem. V takovéto situaci je instalace možná, ale reklamace na zaměření a nastavení však nebudou přijímány.

výběr z nabídky přijímacích zařízení

Tato nabídka se vzhledem k velké fluktuaci typů a výrobců neustále obměňuje. Aktualní nabídky Vám rádi sdělíme. Z naší nabídky vybíráme evergreeny, které se drží již delší dobu na horních příčkách v oblíbenosti Vás-našich spokojených zákazníků. Antény pro příjem instalujeme min o průměru 80cm, neboť toto je optimální velikost pro kvalitní příjem i za špatného počasí. Nepodlelehli jsme trendům mnoha jiných prodejců kteří jako třeba "supermárketové akce" tipu nejlevnější satelit a pod, stlačují cenu co nejníže jen aby prodali. Do sestavy pak dají jen 60cm parabolu se kteru jde příjem dobře, ale jen za úplného bezvětří a jasného počasí. S takto malou parabolkou stačí drobný poryv větru který ji rozkmitá a nebo déšť či sníh který sníží kvalitu přijmu a je po krásném příjmu. Rovněž v našich sestavách naleznete POUZE karty s neomezenou platností, které mají základní nabídku programů na trvalo. Našim cílem je SPOKOJENÝ a ne podvedený zákazník. Rozhodnutí je samozřejmě na Vás, do čeho investujete své peníze. Dovolili by jsme si vám poradit: Zvažte dobře jestli chcete koupit levnější a problémovější zařízení a nebo jestli si připlatíte za kvalitu.

satTV
Železná parabola s výbornou povrchovou úpravou ( práškový polyester ). Zisk pro 10,75 GHz 36,40 dB, zisk pro 11,75 GHz 37,30 dB, zisk pro 12,75 GHz 38,10 dB, šíře svazku při polovičním výkonu < 2,2°, kotevní objímka pro průměr stožáru 32 ÷ 55 mm, rozsah elevace 15 ÷ 45°.

Konvertor se šumovým číslem 0,3 dB pro 1 satelitní přijímač, frekvenční rozsah 10,7 - 12,75 GHz. Extra dlouhý krk 47 mm.
satTV

satTV
Konvertor se šumovým číslem 0,3 dB pro 2 satelitní přijímače, frekvenční rozsah 10,7 - 12,75 GHz. Extra dlouhý krk 45,5 mm.

ICE karta Skylink Standard slouží ke zpřístupnění vybraných kódovaných satelitních televizních programů na území České nebo Slovenské republiky. Karta pracuje v režimu IRDETO PI-sys.
NABÍDKA GRÁTIS: ČT HD, ČT1, ČT2, ČT4, Nova HD, TV Nova, Nova Cinema, Prima TV, Prima COOL, Prime LOVE, TV Barrandov, STV Jednotka, STV Dvojka, STV Trojka*, Markíza*, Doma*, TV JOJ*, JOJ Plus*, ČT24, TV8, Noe TV, Public TV, TA3, Óčko, Fashion TV
Placené balíčky: MULTI, KOMBI, HD PLUS, prémiové kanály, přehled aktuální programové nabídky najdete na www.skylink.cz.
Při registraci karty získáte automaticky, jako bonus, dvouměsíční předplatné programového balíčku MULTI a prémiových programů HBO, HBO Comedy, Cinemax a CS TV (Kino CS, Doku CS a Muzika CS).
* Příjem těchto programů může být geograficky omezen.
satTV

satTV
Bezkonkurenčně nejlevnější digitální satelitní přijímač s vestavěným UNI dekodérem pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu. Přijímač se dodává v černém provedení, má pamět na 4000 programů, 4 číselný LED displej. Samozřejmostí je menu v češtině, podpora protokolu DiseqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS. Elektronický programový průvodce (EPG) na 7 dní. Favoritní seznam programů, rodičovský zámek a vestavěné tři hry. Přijímač ma 1x SCART konektor, kompozitní výstup CINCH, 1x RF modulátor, 12V/50 mA výstup. Aktualizace řídícího softwaru je možná přes sériový konektor RS232. Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu (< 1 W). Přístroj je dodáván v továrním nastavení bez úprav, s alternativním firmwarem je univerzální čtečka funkční se staršími kartami Cryptoworks (Skylink, CS Link, UPC Direct) - funkcionalita není garantována!

Přijímač Optibox Crypton umožní příjem programů kódovaných v systému Cryptoworks (CS Link, Skylink, UPC Direct) a volných satelitních programů FTA. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 4000, vestavěný dekodér Cryptoworks, podpora teletextu, elektronický programový průvodce EPG, favoritní skupiny, rychlá a jednoduchá instalace, české OSD menu, formát obrazu 4:3 / 16:9 (Letter Box), dětská pojistka, podpora DiSEqC 1.0/1.1/1.2/USALS, 2x Scart ( TV, VCR ), 2x cinch audio L/R, 1x cinch video, digitální audio výstup S/PDIF koaxiální, RF-modulátor (K21-69), aktualizace firmware se provádí pomocí RS232 v PC.
satTV

satTV
Přístroj TechniSat Digit MF4-S e je vhodný pro příjem českých a slovenských programů (např. Skylink, CS Link, UPC Direct) díky vestavěnému dekodéru CONAX i CRYPTOWORKS s originální licencí. Umožní také příjem volných zahraničních programů FTA s možností dalšího dekódování za pomoci přídavného modulu vloženého do CI slotu na boku přístroje. Model má oproti jiným přístrojům bezchybnou diakritiku v EPG i TXT.
TechniSat Digit MF4-S e má paměť na 4000 TV a Rádio kanálů, teletext (paměť 1000 stránek), bezchybné titulky TXT i DVB, elektronický programový průvodce SiehFern INFO, funkce ISIPRO (automatické stažení nových programů přímo z družice), rychlá a jednoduchá instalace, české menu, OSD, podpora DiseqC 1.0, 1.2, 1.3 (Usals), 2x Scart (TV+VCR), 2x cinch audio L/R, čtyřmístný displej, digitální optický a koaxiální audio výstup Dolby Digital AC3, aktualizace firmware se provádí pomocí speciálního kabelu RS232/MiniDIN3!!

HD přijímač. Novinka na trhu! Satelitní přijímač AB Cryptobox 450 HD pro příjem televizních programů ve vysokém rozlišení (1080p) s možností záznamu oblíbených pořadů na externí USB zařízení a funkcí Media player pro přehrávání celé škály video a hudebních formátů. Přijímač disponuje univerzální čtečkou dekódovacích karet a jedním CI slotem pro vkládání dekódovacích modulů. Funkce Media player umožňuje přehrávat soubory ve formátech MP3, TS, DAT, MPG, MP4, MOV, VOB, AVI, DIVX, XVID, MKVG/BMP. Vestavěná RSS čtečka pro informace o počasí. Černé provedení, kompaktní rozměry, velký LED displej, moderní a jednoduché menu v českém jazyce, možnost uložení až 5000 předvoleb. 1x HDMI, 1x SCART, Ethernet, USB 2.0, S/PDIF koaxiální výstup, sériové rozhraní RS232, podpora DiSEqC 1.0/1.1/1.2/1.3 USALS, rodičovský zámek, Time shift. Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu (< 1 W).
satTV

satTV
HD přijímač. Amiko IRD 7800 je multimediální FULL HDTV satelitní přijímač s vestavěným dekodérem IRDETO PI-sys, který je vhodný pro příjem českých a slovenských programů nabídky SKYLINK pomocí ICE nebo Irdeto karty, staré karty Cryptoworks nelze použít!! Umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných satelitních programů v normách DVB-S a DVB-S2 včetně komprese MPEG-4/H.264. Přehrávání Xvid, DivX, AVI, MPG, TS, MKV, WMA, mp4 souborů apod. Přístroj pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i. K dispozici je paměť na 6000 programů. Vytváření vlastních favoritních skupin. OSD menu v češtině. EPG (elektronický programový průvodce) na 7 dní dopředu. Dále má kanálové hledání ruční i automatické. Dětská pojistka. Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS. Podpora titulků. Teletext OSD (zobrazení přímo na obrazovce). 1x Scart TV, 1x USB 2.0 A, digitální optický audio výstup pro připojení do vašeho AV receiveru. HDMI výstup. PVR ready - možnost připojení externího disku. Jeden program lze nahrávat a druhý z téhož transpondéru sledovat. Nahrávka je automaticky v dekódovaném tvaru i když sledujete jiný program z téhož transpondéru! Možnost přehrávání uložených nahrávek až 16 násobnou rychlostí. Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu (< 1 W). Novinka na trhu!! Přijímači Amiko IRD 7800 byl udělen certifikát firmou TradeTech pro bezproblémový provoz s novými ICE/Irdeto kartami Skylink!!

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.Příjem pozemního digitálního vysílání TV

DTV

Navrhneme a zajistíme příjem digitálního TV vysílání, všech v současné době vysílaných multiplexů. Řešíme vše od jednoduchého příjmu pro jednu TV, až po rozsáhlé rozvody pro penziony, hotely a pod. Samozřejmostí je i možnost kombinovat TV rozvod se satelitním a "jedním kabelem" přenášet signál pro TV i pro satelit.

V rozsáhlejších rozvodech lze pomocí jedné paraboly dodávat signál na více přijmových míst tj. není třeba pro každý přijímač mít vlastní anténu a satelitní parabolu, lze použít JEDNU anténu pro pozemní Digi TV a JEDNU parabolu pro satelitní příjem a pomocí námi dodaných vhodných zařízení umožnit příjem libovolného programu na libovolném místě bez omezení např v celé bytovce. Naší předností je rychlá a kvalitní práce a spolehlivý servis.

obsah jednotlivých multiplexů

Multiplex 1 – Česká televize
televizní programy MPX1 MPX1 MPX1 MPX1
rádia MPX1 MPX1 MPX1 MPX1 MPX1 MPX1 MPX1
Multiplex 3 – Czech Digital Group
televizní programy MPX3 MPX3 MPX3
rádia MPX3
Multiplex 2 – České Radiokomunikace
televizní programy MPX2 MPX2 MPX2 MPX2 MPX2
Multiplex 4 – Digital Broadcasting s.r.o.
televizní programy MPX4 MPX4 MPX4 MPX4 MPX4

přijímače TV signálu

Pokud nevlastníte vhodné zařízení pro příjem digitální TV a nebo potřebujete obměnit stávající, nebojte se nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme a rovněž požadované zařízení dodáme. Níže uvádíme pro představu několik zařízení, nelze je zde uvést všechny, neboť nabídka se stále mění a rozšiřuje s tím jak se mění dostupnost jednotlivých přístrojů na trhu. Berte prosím nasledující přijímače DVB-T spíše jako zástupce pro dané skupiny požadavků, aby jste se lépe zorientovali v nabídce a cenách.

digiTV
SDTV Set-top-box Optex ORT 8812 je určený pro příjem programů vysílaných prostřednictvím digitálního pozemího signálu. Paměť pro 2000programů, multijazyčné menu, automatické a manuální vyhledávání programů, funkce LCN (automatické řazení programů), seznam oblíbených programů, EPG, titulky, rodičovský zámek, napájení antény 5V. Vybavení přijímače: 1x RF in, 1x scart. Spotřeba během provozu: max 5W, spotřeba v pohotovostním režimu: do 1W.

SDTV moderní přijímač televizního a rádiového digitálního vysílání DVB-T. Je vybaven vysoce citlivým tunerem, dvěma SCART výstupními konektory, digitálním audio výstupem, USB portem, pro přehrávání multimediálních souborů. Rovněž plnou podporou českého jazyka v teletextu i EPG. Obsahuje automatické vyhledávání, rodičovský zámek, časovač zapnutí, časovač spánku, 3 hry a zvládá také přehrávání audio/video souborů a fotografií.
digiTV

digiTV
SDTV elegantní rekordér pozemního digitálního vysílání a rozhlasu vybavený dvojitým DVB-T tunerem, který vám umožní sledovat jeden program a na pozadí nahrávat druhý program. Jako bonus bavíc podporuje unikátní funkci VirtualChannel, která vám umožní nahrávat v digitální kvalitě na USB flash disk nebo USB externí disk současně dva různé programy a na třetí program se dívat! Nepromeškáte tak při neustále se zvyšujícím počtu vysílaných stanic žádný oblíbený program nebo seriál.