Kamerové systémy

kamery
Zajišťujeme kompletní dodávku kamerových a zabezpečovacích systémů "na klíč". Dle Vašich požadavků a po zhodnocení technických podmínek Vám navrhneme optimální řešení, které plně uspokojí vaše požadavky. Pokud nemáte přesnou představu co by pro vaši situaci bylo optimální, neváhejte a kontaktujte nás a my Vám poradíme. Námi dodávané systémy jsou vhodné skutečně pro každou situaci. Od prostého sledování např. vchodu do domu jednou kamerou až po komplexní zabezpečí proti nekalým živlům v celém areálu či např. panelovém domě s kamerou na každém podlaží. Tímto dokážete omezit krádeže na minimum a pokud některý lupič nebo vandal přeci neodolá pokušení, stačí vám jen pár minut na vyhledání záznamu a jeho předání bezpečnostní službě nebo policii.

Modelový příklad - Zabezpeční rodinného domu

K tomuto použijeme jednu venkovní kameru s nočním viděním na hlídání vstupu na pozemek. Druhou a třetí pak na prostranství okolo domu. Dále pak čtvrtou vnitřní na hlídání vchodu. Celé to propojíme bezdrátově, neboť v novém domě nechceme tahat žádné kabely. Po systému požadujeme : detekovat pohyb v hlídaných sektorech a při narušení prostoru spustit ukládání obrázku či videa na server. Dále pak informovat o narušení emailem či SMS. Možnost online sledování všech zón a zpětné prohlížení záznamů. Bezúdržbový provoz a minimální zásahy obsluhy, rovněž i jednoduché ovládání bez použití speciálních programů, jen prostým www prohlížečem - toto je velmi důležité - nevyplatí se kupovat levné komponenty které ovšem pracují jen se spec. programy které uživatel zpravidla nenosí u sebe a také pokud potřebuje nahlédnout na dálku z cizího PC, neni myslitelné instalovat tam speciální program a pak jej složitě nastavovat. Je třeba na pár kliknutí se ZABEZPEČENĚ podívat co se děje. Dalším faktorem který po systému požadujeme je automatické adaptivní chování tj. sám se uvede do funkčního stavu po případném výpadku produ (zde důrazně doporučujeme používat UPS) a v případě selhání některé z komponent (kamer a pod., např. při zničení vadalem,nebo úmyslné vyřazení narušitelem) bezchybnou funkci s zbylou technikou, a z poškozené komponenty okamžitě uložit záznam (v tomto systému i předchozích 30sec před vyřazením) a odeslat alarmový stav. Po zaplnění úložného prostoru přepisovat nejstarší záznamy. Spotřeba el. energie musí být co nejnižší. Systém bude plně digitální.

Do kamerového systému použijeme 1x vnitřní kameru, 3x vnější kameru, 4x bezdrátové přenosové zařízení, monitorovací IPcorder s kapacitou 1TB což je na cca 1380 hodin nepřetržitého záznamu - v našem případě / 4, protože máme 4kamery, tedy cca 345 hodin pro každou ze 4 kamer v nejvyžší kvalitě. Při střední kvalitě je to cca 1700 hodin pro každou z kamer. Venkovní kamery umožňují noční vidění do cca 30m od kamery. Všechna venkovní zařízeni jsou odolná proti dešti a sněhu. Spotřeba celého zařízení nepřesáhne 90W. Přenosy jsou zabezpečeny a šifrovány 128bitů dlouhým klíčem. Online sledování jde provádět pomocí např. Internet Exploreru. Jde sledovat a ukládat kromě obrazu i zvuk. Cena této sestavy, montážních prací včetně úvodního nastavení celého systému je 34.900,- Kč bez DPH.

Vzhledem k tomu, že toto odvětví je velmi individuální, je třeba před vyčíslením navštívit daný oběkt jež má být zabezpečen a na místě posoudit možnosti. Teprve pak lze vyčíslit cenu. Proto máte li zájem, kontaktujte nás. My s Vámi pak dohodneme podrobnosti a případně návštěvu, tak aby jsme Vám mohli předložit relevantní nabídku.