Internetové připojení

zasíťované lokality

Královédvorsko:

Ch. Hradiště, Dvůr Králové n.L., Lipnice, Nové Lesy, Verdek, Zboží, Žireč

Žacléřsko:

Bobr, Žacléř

Ve výše uvedených lokalitách poskytujeme LEVNÝ a kvalitní internet pomocí technologie Wifi v pásmu 5, 10, 24, 60 a 80 GHz. Rychlost připojení a agregace je indivuduální a je zanesena ve smlouvě o připojení.

*Klientské připojení realizujeme v pásmu 5, 10, 24, 60 a 80GHz. Proto nové klintské příjmové zařízení musí podporovat min. pásmo 5GHz AN / AC a protokol NV2.

Podrobné informace

V uvedených lokalitách nabízíme kvalitní připojení k internetu. V námi zasíťovaných objektech pomocí LAN kabelu s rychlostí rozhraní 10/100/1000Mbit. Připojení metalickým vedením je realizováno pomocí konektoru RJ45 8pc dle normy Ethernet 10Base/100Base/1000Base. Dále pomocí bezdrátové technologie 802.11a/n,ac ve volném pásmu 5GHz. Dále pak v pásmu 60GHz. Rychlost připojení do naší sítě je od 1Mbit po 300Mbit/s. V síti probíhá komunikace pomocí protokolů TCP/IP a případně UDP. Chcete-li se k nám připojit pomocí vlastního zařízení, musí podporovat normu 802.11a/n, případně ac (5GHz), šifrování pomocí protokolů WPA2 a přenosový režim NV2. Nastavení zařízení pro komunikaci v naší síti zajistíme. Klientské rychlosti (tedy rychlost, kterou přenášejí uživatelé data do/z internetu ) jsou od 5Mbit/s po 100Mbit/s - dle tarifu viz níže. K internetu jste připojeni 24hodin denně, 7dní v týdnu - zkrátka jste stále on-line , objem přenesených dat není limitován.

Cena připojení k datové síti se odvíjí podle způsobu připojení (kabelem v zasíťovaných objektech, bezdrátově v 5GHz a nebo 60GHz). Přesnou cenu a vhodnou technologii pro připojení Vám sdělíme po proměření signálu naším technikem. Proměření signálu je zdarma.

Naše společnost Vám dodává konektivitu již 16 let a za tuto dobu máme mnoho spokojených zákazníků. V našich sítích uplatňujeme cenné zkušenosti, které nám umožňují nabízet špičkové služby. Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníků. Toho se snažíme dosáhnout rychlou reakcí a profesionálním individuálním přístupem při řešení změn a Vašich požadavků.

Dále nabízíme doplňkové služby, jako jsou veřejné IP v4 i v6, proaktivní dohled SLA ve variantách 16/5 i 24/7 a další.